Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik játékkonzolt érdemes...

Melyik játékkonzolt érdemes megvenni,20-25ezer körüli összegért?

Figyelt kérdés

Páromnak venném, én nem értek hozzá, de ha már veszek jó lenne olyan, amihez 2db joystick van. Nem tudom eldönteni, hogy használtan vagy újonnan érdemes e beszerezni. Az új mégis csak jobb lenne, hiszen tudom, mit veszek, garanciás. Viszont használtan olcsóbb, több tartozék van hozzá, esetleg chippeltetve is van.

És mitől jobb játékkonzolon játszani, mint gépen? Ez mindig is érdekelt.. :)

Nagyon maximum 30ezer a végső keret, de ez tényleg a max.


2010. júl. 8. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Playstation 2. Új, bolti 25k


bár 10 éve jelent meg, nemigen láttam rá 2 playeres játékot, de interneteset hallottam.

2010. júl. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ~14ért ha érdekel írj. Ugyan nincs chippelve... de van hozzá 2 controller meg memorycard.
2010. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Melyik megyében laksz? Lehet kissé paranoiás vagyok, de szeretem látni azt, amit megveszek. Főleg ha használtról van szó:)
2010. júl. 9. 00:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát 30 ezerért és 2db joystickal max egy PlaySation2-t lehet venni!
2010. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, budapesten lakom.
2010. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!