Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most először vennék játékgépet...

Most először vennék játékgépet, és a lególcsóbbat egyenlőre, mert lehet, hogy mégsem érdekelne. Javasoljátok nekem a PS2-tőt, mint kezdőnek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 20:59
 1/3 SylwerStone ***** válasza:
Most lehet én vagyok analfabéta, de mit is szeretnél pontosan?
2018. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fantom83 ***** válasza:

Semmi képen nem ajánlom a konzol világot.

Számítógéppel próbálkozz,használt alkatrészeket magadnak is be tudod szerelni,folyamatosan fejlesztheted,h mindég jobb lehessen.

PC-n nem kell kínlódni a lemezekkel,Flesselésekkel.

Regisztrálod magad szépen a Steam-en,Origin-en,és bármikor,kényelmesen,letöltheted a játékaidat újra,és újra.

Tavasszal,és ősszel hatalmas leértékelések szoktak lenni mindkét oldalon.

2018. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan az egyik legnagyobb sikerű jàtékkonzol.Megjegyezném ha eredeti játekot veszel akkor nem is kell flashelni, csippelni. (PS2-re van softmod nem megyek bele mert hát szürke zóna és kitorlik a hozzászólást :D)

Illetve PSN-n (PS3,PS4,PSVITA boltja) néha nagyobb leárazás van mint Steamen.

2018. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!