Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fényképezőt válasszam?

Melyik fényképezőt válasszam?

Figyelt kérdés

Fuji Finepix S1500fd

Olympus SP-600 UZ

Fujifilm FinePix S6500fd

Fuji Finepix 2100HD


Ezeken gondolkodtam. Ötletek?


2010. jún. 9. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom hogy vedd az Olympust, de neked a S1500 tetszik, akkor melyiket veszed?


Azt várod hogy kérdezzünk ki, mire kell? Zoomoljon-e ha videózol, mit fotózol, milyen körülmények között...

Azt már tudom hogy amatőr vagy.

2010. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok,ok. Természetfotók készítésére szeretném elsősorban használni(persze hobbi szinten), valóban jó lenne, ha videó közben zoomolna, jó minőségű fotókat szeretnék vele készíteni. Olyan gép kell, ami kirándulásokon bármilyen helyzetben megállja a helyét, legyen az akár portré, tájkép, távoli vagy közeli kép.

Kedves válaszoló, valóban amatőr vagyok, ha profi lennék, talán magam is tudnék dönteni. Nem a kinézetre megyek.

2010. jún. 9. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most cseréltem gépet, Panasonic LUMIX, nagyon jó képeket készítek vele. Automatikus módban öt centire közel mehetek a növényekhez, tájat is fotóztam már vele. Normál mód, saját memória, kártyáról zenével, mozgással lejátszás, képstabilizátor, két CD-n szoftverek. 10 pixel, egy év garancia stb., mindez együtt 24 ezer ft. (Saturnban vettem, ott van választék). [link]
2010. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. jún. 13. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!