Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digi fényképezöt szeretnék...

Digi fényképezöt szeretnék venni, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Csak saját otthoni használatra kellene semmi profi, de azért szeretném, ha szép képeket csinálna föleg kinn használnám a természetben.

ez a három kiszemelt áldozat:

Canon A 3300

Nikon S5100

Samsung ST 5000

Légyi indoklásokat is kérek miért igen és miért nem, elöre is köszönöm :)


2011. márc. 5. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A Samsung ST 5000 vagy ST 500, mert nem mindegy. Amúgy én csak Samsung ST 500-ról tudok.
2011. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Samsung ST 500-at ajánlom. Shcneider optikai lencséje van, előlapi képernyője, hátul érintőképernyője. Van benne mozgásérzékelő, rengeteg funkció, továbbá gyönyörű képminőség. Amúgy az egész gép minősége kiváló, úgy anyagokban, mint összerakásban. De itt is egy teszt, ezt olvasd át, és biztos emellett döntesz. :)


[link]

2011. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem téveddtem a számmal. [link]

köszi eddiga válaszokat

2011. márc. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!