Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen típusú szintetizátoroka...

Milyen típusú szintetizátorokat ismertek, amelyek több funkcióra is használható? (pl. hogy lejátsza a gitárhangot na meg + egy csomó effekt legyen benne)

Figyelt kérdés
Egy ilyenre lenne szügségem!Milyen típusokat ismertek?Mert nem értek ezekhez!Segítségeiteket előre is köszönöm és kellemes ünnepeket kívánok!
2010. máj. 24. 13:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
na meg dob!
2010. máj. 24. 14:05
 2/13 anonim ***** válasza:
Ööm most milyen formájú szintetizátorra gondolsz, legalább azt írd le... VSTi? Vagy fizikailag megjelenő állványos? :D
2010. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szia.A "fizikailag megjelenő állványosra" gondoltam!
2010. máj. 24. 14:29
 4/13 A kérdező kommentje:

Tesséki!Könnyítésképpen ilyenekre gondolok, amik ezt tudják!


http://www.youtube.com/watch?v=smE-uIljiGo


http://www.youtube.com/watch?v=cR5aMY9uGJU&feature=channel

2010. máj. 24. 14:46
 5/13 A kérdező kommentje:
2010. máj. 24. 15:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Oké :)

Végülis mindegyik jó, már a legalapabb szintiben is bennevan a teljes MIDI hangkészlet, 128 hangzás + dobok.

Kb 60-80.000 ft-ig ezeket találod. Efölött már feltételezhetően több beépített hangzást kapsz, és szerintem azokban már vannak beépített effektek (reverb, chorus stb). Persze sokszázezerért is vannak billentyűk, de az neked még felesleges.

Szerintem vegyél egy alapot 60 körül MIDI csatlakozóval (pl 61 normál billentyűvel, a minibillentyűs idegesítő), azon is meg tudsz tanulni játszani, aztán ha tovább akarsz lépni hangzásban, rá tudod dugni a számítógépre és azt hozol ki belőle amit csak akarsz (én is ezt csináltam). Figyelj rá, hogy legyen rajta hajlító és modulálókerék (pitch wheel, mod wheel), nekem nincs és nagyon hiányzik.

2010. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Aham.Vágom!És gyártót és típust tudnál felsorolni?


Azért jó lenne, ha profibb lenne!Mert zongorázni tudok (kb 8 éve nyomom) és a videók alapján nagyon megtetszett!Bár már régen is nagyon kellett egy ilyen cucc, amiben egy rakás hangeffekteket letudok játszani! (mint pl., a gitár ,a dob ,meg egy rakás minden)!



Szal egy pár típust fel tudnál sorolni?


És te mióta nyomod a zenét?Neked milyen szintód van most?

2010. máj. 24. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Roland Gw-8


[link]


Nagyon tuti kis gép :)

2010. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Látom ebben a rolandban is van egy-két cucc!

És am. ezt a Roland-ot lehet PC-re kötni?És van benne olyan király gitár meg dob szóló?

2010. máj. 24. 22:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen lehet PC-re kötni. És ebben a kis gépbe a nagyon szép hangokat rejtettek el a készítők.


http://www.youtube.com/watch?v=-0T4sdhjlv0

2010. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!