Effekt?

Figyelt kérdés

Olyan lehetőség előtt állok hogy közel ugyanakkora összegben tudok venni vagy egy Zoom G2.1u

videó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=Tsi9ZV-0-f4

effekt pedált

vagy egy BOSS ME-20

videó:

http://www.youtube.com/watch?v=Ftb-RaD11bs

effekt pedált.

Melyik lenne a jobb választás és miért, illetve, milyen egyéb más effekt lehetne jobb döntés, max 40 ezerért? Stílusilag mindent játszok, és minél jobb hangzásra, meg univerzalitásra preferálok.


2009. nov. 12. 20:45
 1/5 anonim válasza:

Szia, nem vagyok zenész annyira nem értek jól ezekhez a kiegészitőkhöz, viszont hangtehnikával dolgozom, rendezvényeket hangosítunk. A BOSS ME- 2ö ast tudom ajánlani többször használtak ilyet a fellépők és úgy strapabíró darabnak tünik. Hangzásba nem tudom milyen különbség vehető észre, nincs ehez kifinomult fülem.

Sok sikert a vállasztáshoz.

2009. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

cső, én zenész vagyok, hátha tudok segíteni:D a Zoom G2.1u nem rossz, de a Boss ME-20 szerintem sokkal jobb:D

eleve mert az Boss, és egy Boss-ban jobban lehet bízni mint egy Zoom-ban. Másrészt én azt a zoom pedált ismerem, és hát hiányzik belőle a jó torzítás.. nekem a boss kéne:)

2009. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket
2009. nov. 16. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
BOSS komolyabb
2009. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megint énvagyok, már egyszer írtam ide:D a Boss jóval drágább is újonnan, tehát ha azért nem tudsz dönteni mert használtan mindkettőt ugyanannyiért adják, akkor mindenképp csapj le a bossra:)
2009. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!