Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet a távirányítóm? Ha...

Hol lehet a távirányítóm? Ha távirányító lenétek hová bujnátok?

Figyelt kérdés
Három hónapja keresem. Eddig nem zavart hogy nincs meg de most kezdödött a Dr.House 8. évadja a tévébe és nagyon érdekelne. Értelmes válaszokat várok.
2017. júl. 5. 14:51
1 2
 1/18 anonim válasza:

Arra inkabb nem irok semmit, hogy "ha taviranyitok lennetek hova bujnatok?" :D

Inkabb leirom nekunk hol szokott lenni : a kanape zeg zugiba becsuszva, beesve az agynemutartoba, kanape mogott, esetleg beagyazva :D

2017. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A fotelben lennék, lecsúszva a karfa mellé, vagy a hűtőben, esetleg az ágynál lecsúszva valahová :D
2017. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A hűtőben. Megtörtént eset.

Javaslat: Vegyél a kezedbe valamit amikor TV-zel, és mintha a távlökő lenne, hurcolászd. Ahol leteszed önkéntelenül, ott lesz a távlökőd. :)


De milyen Tv-d van? Ha valami nagyképű smartos lapostévé ami rá van kötve az otthoni hálózatra, akkor ahhoz lehet egy lapostelefonos távlökőt eszkábálni. Ha meg a lapostelefon egy burzsuj verzió amin van infra is, abból meg rendes távlökőt is lehet állítólag csinálni. Legalábbis én alapból elvárnám egy lapostelefontól, hogy 2017-ben ezt alapból tudja... de hát túlságosan naiv vagyok.


Ha meg egy classic CRT tv, ahhoz vegyél egy univerzális távlökőt, ha szerencséd van be is tudod állítani hozzá. :)


Jah. nekem 2 távlökőm van a set-top boxhoz. Az első kütyüt elcsesztem frissítéssel, vettem egy pont ugyanolyat és így 2 távlökőm lett. Egyik a tv-nél dekkol, a másikat meg mindig keresem. :)

2017. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Magdi, hát hol a távirányító Magdi, Magdi válaszolj már Magdi hát mi van veled Magdi???
2017. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Családi kapcsolatok? XD Várj megnézem az anyósóm feneke alatt. :D
2017. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Most a hűtő nekem is csábítóan hangzik, de nem ott van, hanem abban a dobozban van az újságok között.
2017. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Menj és vegyél egy újat. A régit összefogtad az újságokkal, és levitted a kukába.
2017. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ott sem mostanában volt takarítás, ha 3 hónapja keresed...
2017. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Amarok Tonrar ***** válasza:
Pár centire a TV-től, de olyan helyen, hogy egy szögből se lásd rendesen.
2017. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
használd távirányítónak az okostelód.
2017. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!