Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 4 ps4-et szeretnék...

Rikpat kérdése:

Playstation 4 ps4-et szeretnék venni és lenne pár kérdésem vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy 1 éves cuh-1116A sorozatszámmal rendelkező használt ps 4et szeretnék venni 55ezer forintért.Úgy hallottam,hogy ez már jobb hűtéssel és kevesebb rizikófaktorral rendelkezik meghibásodás terén.Mennyire igaz ez?Nyugodtan megvehetném az 1004es verziót is?Természetesen ez olcsóbb(bár csak 5000 forinttal).A másik kérdésem az lenne hogy,egy régebb(nem lcd/plazma/stb)Ha jól tudom crt sík képernyős samsung tv-m van jelenleg.Megoldható lenne hogy rákössem valahogy,vagy csak hd rdy tv-vel működtethető?Van egy másik tv-m 50cm-es samsung plazma tv.Azon van hdmi bemenet de nem túl nagy a képátmérő.Működne azzal is rendesen vagy gondok lennének a felbontással vagy bármi mással?.Elnézést ha hülyeségeket írok de nem nagyon értek hozzá.
2016. dec. 3. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Crt tv-t hagyjad ki.

Plazma szerintem jó lesz neki.

2016. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!