Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3-mal kapcsolatban...

Playstation 3-mal kapcsolatban kérdeznék valamit? Mennyire nyomta le a PS4 ezt a gerenációt? Mennyire értékálló?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy 50'es TV-t még karácsonyra, és hozzá egy PS3-at. Azóta viszont a TV-t montiorként használom, a ps3 meg kihasználatlan, kétszer volt használva.

Azért érdekelne az értékállóság ( admin, nem eladni akarom itt ), mert eladósorba került, viszont nem tudom mennyiért érdemes hirdetnem.


Mennyire értékálló így? Ha jól emlékszem, 60 volt, 12gb-os, van hozzá + kontroller és két játék. Mi a reális amit elkérhetnék érte?


Mennyiért hirdessem nagyjából?


Köszönöm mindenkinek!



2014. márc. 19. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Értékálló szó teljesen mást jelent, mint amire gondolsz, de a kérdés érthető, szóval azért válaszolok is.


Először is a konzolt külön add el és a játékokat is, mert ha valaki akar venni egy PS3-at annak valószínűleg nincs szüksége pont arra a két játékra, ha meg igen, akkor mondod neki, hogy a játékokat is eladod + X ezerért, vagy megveszi vagy nem.


Egy új 12 gigás PS3 kb 47 ezerbe kerül, ha még van garancia a tiédre akkor először is megpróbálnám 40k-ért felrakni, hisz az extra joystick miatt amúgy is megérne talán még annyit. Aztán ha nem viszik el csökkented amennyire akarod és úgy már hátha lesz rá jelentkező.


Játékokat meg jatekaim.hu-ra rakd fel, árat nem tudok mondani, hisz nem tudom melyik játék van meg, de rákeres, megnézed mások mennyiért rakták fel, és te is nagyjából annyiért rakd fel és akkor előbb-utóbb elviszik (játékfüggő, ha valami régi gagyi játék azt lehet sosem veszik meg, még egy ezresért sem, egy újat, pl. GTA V még 8-9k-ért is el lehet szerintem passzolni).

2014. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!