Milyen játékkonzolt vegyek?

Figyelt kérdés

Unalmas téli estékre szeretnék venni valami játékkonzolt, hogy a párommal szórakozzunk kicsit otthon is. Semmi esetre sem a 100+os legújabb legmenőbbet.

Xbox 360-at már 40ezerért láttam, de nem tudom mire kell figyelni, van-e különbség xbox és xbox között. + ncore-on láttam játékokat, de nem tudom, hogy miképp lehet átvarázsolni azokat a gepre. (Üzletben amúgy sem vennék játékot csak valakitől használtan, nem az én letöltésem miatt fog tönkre menni az xbox;)

Tud valaki nekem segíteni? Nem ragaszkodom xbox-hoz, csak azért írtam ezt mert ezt meg a ps-t ismerem.


2016. okt. 31. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Viszont a 360 sem lényegesen olcsó ha mondjuk kinect -el együtt veszed, összességében akad rá elég sok játék amivel el lehet szórakozni, az xbox one esetében kb 80ezer a konzol mondjuk 1 játékkal és hozzá a játékok pedig 10ezer és felette amelyek jobbak.

2016. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan Xbox 360-at hardveraprón, amihez vannak játékok eleve. Amúgy igaza van az első hozzászólónak, egy fullos Xbox 360 nem sokkal olcsóbb (még használtan sem), mint egy új One játékkal.


De mondjuk megértem az álláspontod, hogy unalmas téli estékre unaloműzőnek felesleges 100.000-et kiadni. Hardveraprón nézz szét, Xbox 360 játékokkal együtt, 40-50 környékén, legyen hozzá 2 kontroller, és az elég is lesz nektek.


[link]


[link]

2016. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!