Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen DJ kontrollert ajánlaná...

Milyen DJ kontrollert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon a kontrollerekben és a cd lejátszókban sem nagyon, de mivel túl sokat nem tudok rá költeni 60-70 ezret max így egy kontrollerre gondoltam.

Traktor Pro 2-vel használnám, már van benne némi gyakorlatom (2 éve használom) de rájöttem hogy ha nem egérrel kéne "keverni" hanem ugyanúgy tudnám az eq-t, filtereket stb. használni mint egy keverőn valószínű hogy jobb minőségű mixeket tudnék csinálni.

Leginkább progressive house, big room house, future house, electro house zenéket játszok. Tujamo, Bassjackers, Timmy Trumpet, Merk & Kremont, Oliver Heldens stb. előadóktól ha ez számít valamit a kontroller megválasztásában.


Igen, tudom hogy az nem olyan mint a bakelit, meg ezek "nem zenék" (a rock a zene, meg amit dobbal, gitárral stb. adnak elő) de az ilyen kommenteket mellőzétek légyszi.


És előre is köszönöm a hasznos válaszokat. :)



2016. aug. 30. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Reloop Beatmix 2 MKII
2016. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kicsit utánnanéztem a hasonló árkategóriának és találtam egyet a Numark Mixtrack Pro 3-at, ajánlották egy blogon, ti mit gondoltok róla?


Nekem tetszik hogy van rajta filter is, és jól ki van alakítva.

2016. aug. 30. 20:04
 3/15 anonim ***** válasza:
A Reloopon is van filter, csak ki kell választani a sok effekt közül és az egyik fx potihoz hozzá kell rakni. ennyi
2016. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És ez kompatibilis teljes körűen a Traktor Pro 2-vel is?

Szóval tudok vezérelni minden potit, gombot a kontrollerrel és lehet is hozzárendelni bármilyen effektet amit a szoftver tud?

2016. aug. 31. 14:27
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, van Traktor mapping hozzá. De kapsz mellé egy Serato-t is.

Megjegyzés: Ismerősöm Traktorról váltott át Serato-ra és azt mondta, hogy és és föld... :) De ez majd alakul.

2016. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy jár hozzá Serato, de annyival jobb?

Nekem igazából jobban tetszik a Numark, bár nem tudom megéri-e azt a +10 ezret a Reloop-al szemben.

2016. aug. 31. 16:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Kialakításban előnyben van a Reloop, mert sokkal logikusabb a dolgok elhelyezése rajta és nem mellesleg átláthatóbb. Teszteltem őket és engem a Reloop jobban meggyőzött (Beatmix 4 volt kirakva a boltban). Nem mellesleg én Beatmix-szel kezdtem és nem bántam meg. A Zajban is ezt ajánlották kezdésnek. Több Reloopot látni mint Numarkot mert jobb a Reloop :)
2016. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Miben jobb a Beatmix?

Ezek ugye beépített hangkártyások tehát lehet rákötni közvetlen az erősítőt ugye? És minősbe milyenek ezek a hangkártyák benne vannak eltérések modellenként?

És ebben az árkategóriában mik számítanak jó vételnek még ezeken kívül?


Bocsi a sok kérdésért de nem olyan kevés pénzről van szó úgy hogy szeretném a legjobbat választani érte. :)

2016. szept. 2. 22:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Áeukhoz képest viszonylag jó hangkártyákat kapnak ezek a termékek. Ez a hangminőség otthonra, közepes bulikba tökéletes de egy fesztiválra már kell a Pioneer termékek hangfelbontása. De azt ne feledd, hogy egy rossz minőségű mp3 file-t akármilyen hangkártyán viszed át az akkor is csak egy gagyi mp3 marad :)
2016. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, csak otthoni használatra lenne még egy jó darabig biztosan. A legjobb minőség amiben hozzá tudok jutni a zenékhez az 320 kbps mp3. Eddig is ilyen minőségben hallgattam a zenéket és a legtöbb előadó is ilyen formátumban osztja meg a számait, szerintem hallgatható.


Köszönöm az eddigi válaszokat. :)


Még annyi hogy van még hasonló jó ár/érték arányú kontroller ebben a 60-70 ezres árkategóriában? Illetve mire érdemes odafigyelni leginkább?

2016. szept. 3. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!