Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik kontrollert ajánlanátok...

Melyik kontrollert ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés

Samsung 3D smart tv-hez szeretnék vezeték nélküli kontrollert a játékok miatt. Már érdeklődtem helyeken, de ott sem tudtak biztosat mondani. A lényeg, hogy vezetéknélküli legyen, és lehetőleg legyen kompatibilis a tv-vel. Sokat gondolkoztam, hogy az xbox-os kontroller-t elbírná e, de nem merem megpróbálni.

Ajánlatok?



2016. márc. 26. 14:32
 1/1 anonim válasza:

Próbálj meg kölcsön kérni és kipróbálni. Mert ha megveszed és nem jó akkor buktál kb 15 ezret mert ugye nem olcsó a kontroller.

Saját véleményem szerint Ps3 Ps4 kontrollerek kényelmesebbek (XboX kontrollert nem szivesen fogom a kezembe mert rohadtúl nem áll kézre és e-miatt kikaptam fifába xD) annyi hogy a Ps4-esen van touch pad amivel lehet könnyebben is tudsz majd navigálni.

Lényeg a lényeg szerintem tesztelésre kellene kölcsönkérni hogy egyáltalán működik-e bármelyikkel a dolog.

2016. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!