Miért akadozik a mindig tv?

Figyelt kérdés

Nem a jelerősséggel van baj, az tuti. Egyrészt, Pesten lakom, másrészt egy tetőtéri antennám van; még is. Gyakran kockásodik a kép, elmegy a hang, akadozik a hang is meg a tv is.

Antenna jól van beállítva, a legközelebbi adótoronyra van állítva. Modemet már cserélgettem, a kábeleket is cserélgettem, minden ami létezik már kipróbáltam. És ha nagy nehezen stabil lesz a kép, gondol egyet és 1-2 óra múlva, vagy akár nap múlva magától megint elkezd megint akadozni. Pedig egy mikrométerrel nem lett arrébb rakva egy alkatrésze sem.

És ez a probléma nem csak nálam van. Ha lemegyek vidékre, és ha csak egy fél centivel arrébb rakom a modemet, akkor meghal a rendszer. Nálam anélkül is meghal.



2016. júl. 9. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen az az antenna? A jelminőség is jó?
2016. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lecsekkoltam, minden kábel jól van bedugva, egyik sem laza.
2016. júl. 9. 13:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Triax digi 343
2016. júl. 9. 13:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyedi parabola antennával egy hete ezzel bosszant a Mindigtv. Nem jönnek be a csatornák, aztán ha igen, teljesen szétesik a kép. Néha egy-két csatorna jó. Másik (új LED tévével) is ugyanez, csak ritkábban és egyes csatornákkal a szomszédban. Nekem elfogyott a türelmem, múlt héten megrendeltem a Telekom kábeltévét 30 csatornával. Szórakozzon a MindigTv azzal, ami vele egyidős! Szentendre és a Dunakanyar több településén ugyanez a helyzet. Mit állítottak át, rejtély.
2016. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy fulladna meg az Antenna Hungária, lehazudták, hogy náluk minden rendben. NA PERSZE.
2016. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és a Száva utcai tornyuk NULLA!
2016. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4

Én Óbudán lakom, az meg nincsen messze Szentendrétől. :D

2016. júl. 9. 20:32
 8/13 anonim ***** válasza:
A Széchenyi hegy felé fordíts, ott van a legerősebb adó a környéken. Az antenna már az lte szűrős változat?
2016. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mármint az antennát forgasd a hegy felé...
2016. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A dobozra rá van írva, hogy "lte" szóval biztos.

Hegy felé van most fordítva (eddig is majdnem arra volt). Most egyenlőre jó, de kitudja meddig?

2016. júl. 9. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!