Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv! Van nekem egy Samsung...

Hambi20 kérdése:

Üdv! Van nekem egy Samsung LCD TV, LE40B530P7W Tipus. Az a bajom vele hogy a kábel tv-én a szolgáltató amit sugároz HD műsorokat, az a kép akadozik, meg elmosódik, de a többi csatorna az nem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
leís frissítettem de utána se lett jó, de viszont hdmi-vel van a laptopom rákötve, úgy viszont jó a kép.
2016. febr. 29. 18:44
 1/2 vatafak ***** válasza:
gyenge a jel ami beeseik a kábelen. a set top boxod menüjében kell lenni egy jelmérés opciónak. ha van indítsd el . 75% alatti jelerősségnél már simán beszaggat a hd .50 alatt pedig minden egyéb is
2016. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:

Jelteszt menüben nézd meg a jelerősséget , jelminőséget.

A HD hez nagyobb sávszél kell, ráadásul ha magasabb frekin van, 700Mhz környékén, akkor ott nagyobb a hálózatod csillapítása is.

Meg kell nézni az összes elosztót, ha kell cseréld ki az elosztókat, nézd át, cseréld ki a csatlakozókat jó minőségűre és ami nagyon fontos húzd át a koax kábelezést is jó minőségűre.

2016. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!