Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha szeretnék egy Xbox-360-at...

Ha szeretnék egy Xbox-360-at vayg egy PlayStation 3-at akkor egy új TV-t is ajánlatos vennem?

Figyelt kérdés
Nekem egy 50Hz TV-m van és ahogy elnézzem akiknek ilyen kaliberü gépük van azoknak egy LCD.Projektoros,Full HD-s TV-ken játszanak és ezért kérdem h akkor kell hozzá egy másik TV is??
2010. ápr. 14. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok biztos benne de valószínűleg rá sem tudod csatlakoztatni a gépet a tévédre. Én új tv-t is javaslok.

Akinek van ilyen cucca az biztosabb infót fog adni.

2010. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%

Xbox 360-am van.

Természetesen rá tudod csatlakoztatni (van Scart, meg S-video is), de tényleg érdemes lenne egy új tévét beszerezned. Én amondó vagyok, hogy ha pénzt adsz ki egy konzolért, akkor tv-re se sajnáld, ha pedig nem engedheted meg, akkor inkább a gépedet fejleszd, és azon játssz.


A régi tv-k szerintem túl kicsik az élvezhető játékhoz, a villódzás pedig sokkal jobban fárasztja a szemet játék közben, mint csak tv-zésnél.

2010. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen ajánlott legalább egy HD ready a PS3-hoz. Egyébként olyan, mintha egy Trabiba tennél Porsche motort. Vagy fordítva.
2010. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg amíg gyűjtesz, vegyél egy PS2-est.
2010. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz akkor vegyél egy 19"-es LCD monitort és kössed arra a konzolt.
2010. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem vagyok biztos benne, hogy rá tudná kötni. Ha jól emlékszem, az Xbox 360-on csak HDMI, Scart és talán Komponens vagy S-video kimenet van. Szerintem ezek monitorhoz nem jók.
2010. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igazából teljesen mindegy , de a HD játékok csak LCD v Plasma tv-n bontakoznak ki teljes szépségükben...
2010. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De igen, jó. Csak kell hozzá venni egy VGA kábelt. A Microsoft is forgalmazza. Én is monitorra kötöttem az X360-at, mert csak riktán játszok vele, a PS3-at meg TV-re. Így nem kell folyton cserélgetni.

Sőt, megsúgom, hogy mindkét konzolt még régi CRT monitorra is lehet kötni.

2010. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!