Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mondanátok füleseket? (több...

Mondanátok füleseket? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Mondanátok nekem füleseket? Zene hallgatásra legfőképp, most Philips van nem rossz csak kényelmetlen, és valami kényelmes kéne, beats re gondoltam vélemény? az se rossz hogy lehet állítani hogy halld a külvilágot vagy sem, ez nem kötelező lényeg h jól szóljon, lehet vezeték nélküli de vezetékes is mind1. válaszokat köszi

2016. ápr. 16. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Füles mackó
2016. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha-ha-ha-ha..
2016. ápr. 16. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi hybrid-et nézd meg. Szerintem többet ér mint egy 15-20 ezres beats.

De nem tudom mennyid van rá, előbb egy árat írj légyszives :)

2016. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát úgy kb 50 ezer, mindegy ha olcsóbb csak minőség a lényeg
2016. ápr. 17. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy még aktuális-e, de Beats-et ne vegyél. Annyi pénzért, amennyit rászánnál, olyanokat vehetsz, hogy a bokádat lepisiled örömödben.

Pl. én inkább vennék ilyeneket:


[link]


[link]


[link]


Ezek a gyártók egyelőre még a minőségük miatt élnek, nem pedig azért, mert divat lett, mint a Beats

2016. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!