Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digitális rajztáblát szeretnék...

Digitális rajztáblát szeretnék vásárolni. Valaki esetleg tudna segíteni a választásban?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt olvastam, hogy a wacom a legjobb fajta, így azokat kezdtem el nézegetni. Találtam is egyet. [link]

A kérdésem az lenne, hogy akinek wacomja van, esetleg pont ez, az adna egy-két tanácsot? Tényleg jó, megéri? A használata könnyű vagy nehéz? Stb.

Előre is köszi. :)



2016. márc. 16. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, Wacom. Jó választás. Közepes méretű ajánlott. A kicsi sem használhatatlan, de én miután váltottam, hát már nem tudnám használni. A nagy méret meg már túl nagy, nekem el se férne az asztalomon.


Hát figyelj, ha szeretsz rajzolni/sokat rajzolsz, persze megéri. Eleinte nem lesz könnyű, mégiscsak más, mint a papír, aztán ki kell tanulmányoznod a szoftvereket is, amiket használni szeretnél, de miután beleszoksz, legalább ugyanannyira, vagy mégjobban szeretni fogod, mint a papírosat.


De ha még csak most kezdesz rajzolni, akkor készülj, hogy nem leszel tőle hirtelen művész, sőt. Nem az eszköz teszi a mestert. Ez esetben maradj a papírnál még egy kicsit.

2016. márc. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a választ. :)


Nem vagyok kezdő, már vagy egy tíz éve aktívan rajzolok, és csak hobbi szinten, de most már szeretném kicsit komolyabban venni, és "terjeszkedni" a digitális rajzolás felé. SAI-ban egérrel már alkottam párat, de azzal ugye nehezebb... Egy éve már gondolkodom táblán, és most kezd egyre inkább biztos lenni. És egyre inkább hajlok a wacom felé. :)

2016. márc. 17. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem, ez esetben bátor szívvel tudom ajánlani. Pár hét alatt megszokod, imádni fogod.


SAI pedig nagyon barátságos program kezdésnek, de amint látom valamennyire már bennevagy a témában akkor.

2016. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!