Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Stereo erősítő választásban...

Stereo erősítő választásban segítség?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy stereo erősítőt ami minimum 100w-ot lead csatornánként. Jól felépített jó minőségűt keresek.4 db hangfalat szeretnék rákötni. Lehet használt lehet új is a használtra 30 ezret szánnék az újra 60 ezer forintot. Mondanátok párat, vagy esetleg linkelnétek? Segítséget előre is köszönöm.

2015. ápr. 16. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

De imádom az ilyeneket...


[link]

2015. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4x100 watt tényleges teljesítmény egy kisebb diszkóba simán elég...
2015. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ember ez volt a kérdésem? Tisztába vagyok a decibell-el es a watt al kezdjuk ott ugye írtam hogy 4 hangfalat kötnék rá. Az egyik pár egy reflex mega r150 baby amit akárhogyis nézek 97,5 db/1w/m ! A másik pár egy videoton dc 2550 ami 91db érzékenységű. Azért mert kértem hogy ajánljatok egy jó stereo erősítőt ami csatornánként kb 100wattot lead és minőségi legyen, attól még nemkell kioktatni. Csak nemigazán ismerek minőségi erősítőket szobai felhasználásra. Utolsónak meg 4*100 wat igen kevés discoba hacsak nem valami szar hely. Azért szeretnék ekkora erősítőt mert kissebb házibulikra is kell.
2015. ápr. 17. 06:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csak egy szereo erősítőt szeretnék venni ami hangzásilag jo és minőségi. A mostani erősítőm megadta magát ( kb 20 éves) es csak 65 wattot tud csatornanként mégis nagyobbat szólt mint az ilyen 300w os mnc retkek 300wattal hajtva. Azért szeretnék minimum 100 vattos erősítőt mert hamár ekkora hangfalaim vannak egy kis plusz kakao nem árt persze a minőség a fontos! Ezért kértem segítséget aki tudna ajánlani kérem segítsen.
2015. ápr. 17. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Sharp SX_8800-at, ez bulizni tökéltes, nagy tápja van, hangja sem rossz, STK-s. Nagyon szívós, anno 15 colos szóróval, oldalanként 2 ohmmal terheltem 80hz-en vágva felülről, teljes kivezérlésen. Túlélte. :D

400 watt édeskevés, kisebb diszkóba (~50m^2-ig) oldalanként 800-1000w top, 1200-1500w sub legalább. Nagyobb helyre mehetnek a dupla subok, dupla topok, és így tovább. Kív. lennék arra a diszkóra, amit bezenéltél 400 wattal... még 110 decibeles tölcsérekkel is kevés, bár azt nem is használunk kis térben.

2015. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50m^2 az 500 m^2 akart lenni.
2015. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged! Énis néztem hogy 4*100watt kissebb discoba is elég :D házibulira igen elég lehet de egy discoba embertelen hangerő kell amit nemigazan kis 400 wattos hangfalakkal/vegfokokkal érnek el.
2015. ápr. 20. 07:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!