Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen digitális rajztáblát...

Milyen digitális rajztáblát javasolnátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy táblát,genius vagy wacom márkában. 20-30.000 forint körül gondolkodok, mert ha már veszek,akkor ne legyen gagyi. Hobbi szinten szeretném csak használni,de fontos lenne,hogy tollat és a kezem is érzékelje.(Ez azt hiszem a pen&toch) Ami még fontosabb lenne,de nem tudom,hogy mindegyik ilyen-e, hogy a tollat érzékelje akkor is,ha nem ér hozzá a tábla felületéhez. Mindegyik ilyen? Vagy ezt külön nézni kell?

Hallottam olyanról is,de nem láttam még,hogy a tábla alá lehet tenni egy eleve kész rajzot. Ilyen létezik? Ha igen,milyen néven keressem,s mennyibe kerül? Nem olyat szeretnék,ami megjeleníti a rajzot,mert az megfizethetetlen.

Nézegettem a wacom-tól azt a táblát ami a manga csomaghoz van. Az érzékeli a tollat messzebbről is? Ha nem,akkor melyik az a márka,amelyik érzékeli?

Bocsi,ha zavarosan írtam le, de sok kérdésem van,és nem szeretnék full gagyit venni,ha már egyszer beruházok rá.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat ^^.



2015. márc. 24. 15:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális a kérdés. Egy wacom CTH 480M-M Pen & touch táblát vettem.
2015. márc. 24. 19:27
 2/3 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem hogy milyen a tábla? En is szeretnek venni ami nem szar es kivancsi vagyok a tapasztalatodra :)) milyen a kezelése meg ilyenek.. 😁
2015. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én egy wacom CTH 480M-M Pen & touch táblát vettem a manga csomagban :) Teljesen jó,nekem pont kézre áll a rajzolófelület. A ceruzát 1-1,5 centi távolságból is érzékeli,szuperül lehet használni. Második szerelmem lett :D Igaz,volt ára,mert Media Marktban vettem,és 39 ezer volt >< de szerintem megérte. a tollhoz adtak 3 hegyet,és az egészre 2 év garanciát. Szerintem jó kis kütyü. Annyi,hogy vonalat meg kell tanulni húzni vele,mert a legtöbbször hepe-hupás lesz,de ez nem a tábla hibája :D Egyébként a kezelése is tök egyszerű,én úgy 1 óra alatt teljesen hozzászoktam, nem értem miért mondtak,hogy bizony szokni kell ezeket. Ezerszer könnyebb így rajzolni,mint egérrel :D
2015. márc. 31. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!