Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfal ill. mélynyomó...

Milyen hangfal ill. mélynyomó márkát/típust ajánltok?

Figyelt kérdés

Otthoni használatra,de házibulikba elegendő hangerővel.Szóval,hogy tudjon dübörögni...

Minőségit szeretnék,nem drágán,ha lehet.


2010. márc. 30. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Minőség és olcsóság... a kettő nem jön össze egyszerre.

Hol kezdődik a minőségi elvárás nálad? Hangos legyen és dübögjön, vagy szépen szóljon?

És az olcsóság hol kezdődik? Egy minőségi hangfal 200 ezernél kezdődik. Ami hangos és dübög az 30-40 ezernél.

Erősítő is kell hozzá vagy csak hangfal?

2010. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekünk 5 hangfalas Technics házimozink van:)15 éve vettük és azóta "szétveti a ház falát":)Bár akkor részletfizetéssel vettük és úgy volt 150.000 ft!

ÉN nagyon megvagyok vele elégedve!!!

Samsungot nem vennék....remélem segítettem!És elnézést attól akinek más a véleménye!

2010. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan 50-80 ezer Ft-ot tudnék rászánni.

Hangfal és mélynyomó kell.

2010. márc. 30. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 60ezerért kapsz Reflex r-300 ast ami bulira tökéletes, de otthoni hallgatásra picit sok lehet. De mindenképp kell egy megfelelő végfok hozzá, ami tud is oldalanként legalább 300W_rms-t /8ohm (pl castone CPA800B)
2010. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
otthoni és bulihnagcucc sztem nem fér össze, de lehet csak nekem furcsák az elvárásaim.
2010. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!