Smart TV csatlakoztatása számítógéphez hálózaton?

Figyelt kérdés
Van egy smart tv-m. A számítógépre letöltött filmet szeretném a tv-n lejátszani úgy, hogy a tv processzora legyen használva, maga a gép csak külső meghajtónak kellene. Hogyan tudom rácsatlakoztatni a gépet a tv-re? Gondolom egy hálózatra kell rácsatlakozni és a gépen meg kell osztani a filmet. Ehhez kell vmilyen külön program, vagy csak simán megosztás és a tv-n utána már látni is fogom a fájlt amit le akarok játszani?

2015. dec. 1. 08:17
 1/3 vatafak ***** válasza:
sztem a samsung smart view progi az amit keresel, bár az hogy 'a tv processzora legyen használva'nem igazán értelmezhető általam. nyilván mindkét eszköz processzora lesz használva hiszen anélkül nemigazán működne egyik sem...
2015. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:

Legegyszerűbb megoldás, mivel a tv és a gép ugyanazon az alhálózaton van, a gép látja a tévét.

Csak a filmen kell nyomni egy jobb gombot, majd az előugró menüben ott van hogy átvitel eszközre. Egeret rátolni, megjelenik a tv neve és rákatt.

Ennyi :-)

2015. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a tv processzorát, hogy nem a gépről szeretném lejátszani, hanem a tv lejátszójával. Köszi a válaszokat:)
2015. dec. 1. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!