Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szintetizátor csatlakoztatása...

Szintetizátor csatlakoztatása számítógéphez?

Figyelt kérdés

Hy all!

Van egy Casio ctk-700 as szintim azt szeretném kérdezni hogy ezt tudom valahogy csatlakoztatni a pc-hez?

Ha igen milyen kábel kell hozzá?


[van rajta Midi in/ midi out nem tudom hogy ezen keresztül kell-e]


synthesia-nál szeretném használni hogy megtanulhassak pár songot

Válaszokat előre is köszi



2013. okt. 17. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Venned kell egy Midi-USB kábelt, aminek egyik felét a szinti Midi out-jához, másik felét(ami USB) a számítógép egyik USB portjához csatlakoztatod.

Másik megoldás, ha veszel egy olyan hangkártyát, amin van Midi bemenet és hagyományos midi kábellel csatlakoztatod a szintidet a hangkártyád Midi in-jére.

2013. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudsz adni nekem plz linket midi usbről? h hol lehet venni?


Illetve milyen árban mozog? [ugye nem vmi 3ezer+ hanem lehet találni 1e-2e ért is?]

2013. okt. 17. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyiért sajnos nincs, 3000-4000 Ft-ért lehet legolcsóbban beszerezni. Esetleg szétnézhetsz az apróhirdetések között, hátha valaki ad el olcsón.
2013. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a linket de sztem akkor 3-4e ftért veszem [vagy ha találok 1et amit személyesen lehet átvenni]

Néztem jó az értékelése az eladónak de míg külföldről behozza 1 hó ha rossz akkor rohanhatok vissza utána hogy csere stb

Inkább akkor 2x annyit fizetek de akármikor vissza vihetem


És thx a segítséget!

2013. okt. 18. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom kérdezősködj a városodban lévő hangszerboltokban, hogy tudnak-e rendelni neked ilyen kábelt, mert úgy megspórolnád a postaköltséget, egyszerűbb lenne az esetleges garanciális csere és az sem kizárt, hogy ugyanannyiért megkapnád tőlük is, mint egy netes webshopból.
2013. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!