Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 csatlakoztatás...

Nokia Lumia 520 csatlakoztatása számítógéphez. Miért sikertelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nokia Lumia 520 telefonomat szeretném csatlakoztatni a számítógépemhez. De nem sikerül. Azt írja ki, mintha megtalálta volna(illetve valamit megtalált), de nem tudom megnyitni a telefont és rárakni a dolgokat a gépemre. Pedig fontos lenne, mert az utolsó byte-nyi helyet is elhasználtam. Van, hogy nem is talál meg semmit, egyszerűen, mintha semmit nem dugtam volna be. Mit lehet ezzel tenni?

Előre is köszi! :)



2014. jún. 22. 11:41
 1/6 anonim válasza:
PC Suite nevű programot telepítetted a gépre?
2014. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korábban már észlelte, vagy ez lenne az első próbálkozás? Milyen rendszer fut a számítógépeden?
2014. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Nem. Mindjárt telepítem, köszi!

#2: Korábban is próbáltam, és akkor volt, hogy úgy nézett ki, mintha felismert volna valamit - aztán mégsem, ugye ezt leírtam. :/ Win7.

2014. jún. 22. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy a telefont kikapcsolva dugod a gépre, majd az áramforrás miatt be fog kapcsolni, de ilyenkor tiszta lappal indul a gépnél, és a Sajátgép intézőjében fogod megtalálni "Windows Phone" meghajtóként.
2014. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

PC Suite-cel sem sikerül, csak homokórázik. Azt olvastam, hogy beállításoknál nézzem meg a Nokia Connection Managerben, hogy a "connection type" aktív-e. Ez jó, de sehol nem találok Nokia Connection Managert, pedig végignéztem ötször.

4-es, próbáltam amit írtál, kihúztam, kikapcsoltam, megint bedugtam, és bekapcsoltam, kiírta hogy NOKIA BOOT*** (a *-ok helyén még három betű volt, amit nem tudtam megjegyezni) illesztőprogram sikeresen telepítve.

akkor rámentem, erre azt írta ki, hogy nincs (mégsincs) telepítve.

Reménytelen vagyok. ://

2014. jún. 28. 12:00
 6/6 Emberek ***** válasza:
72%

Húzd ki a gépből, keresd meg az "Eszközök és nyomtatók" között, jobbklikk "Eszköz eltávolítása", és utána próbáld meg megint csatlakoztatni.

Ilyenkor tényleg tiszta lappal indul a driver keresés

2014. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!