A Sennheiser CX 300 II jó fülhallgató?

Figyelt kérdés
Kinéztem a CX 300 II típusú fülest mert azt írják, hogy erős benne a basszus. Ez igaz? Általánosságban milyen a Sennheiser hangzása? Most rendesen befürödtem egy Sony MDR EX50LP fülessel mert azt írták hű de jó közben meg nem. Vagy 275s? Esetleg ebben a kategóriában más?

2015. aug. 3. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Az olcsó Sennheiserek nem valami kiemelkedőek, inkább csak a felsőbbkategóriában gyártanak jó hangtechnikát.


Én a Soundmagic E30-ot ajánlom, én is egy ilyet nyúzok.

[link]

Most ez is megdrágult a dollár/forint miatt, de ingyenes a szállítás Nomonoban, és azt mondják, hogy a garanciaidő alatt szó nélkül cserélik akár egy törött kábelnél is.

Én Ebayről rendeltem, mert anno fele annyi volt ott, mint itthon (már nincs így).


Amit még érdemes nézni:

Soundmagic E10

Xiaomi Piston 1-2-3

VSonic VSD1, VSD1S, VSD2

2015. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó fules ez, nem olyan rossz mint ahogy ezt beállitottad róla.
2015. aug. 14. 17:38
 3/8 Trevor. ***** válasza:

Az a Sony egy olcsó darab, volt vele dolgom, nálam bírt 3 hónapot. A neodínium mágnes miatt a hangzása az árához képest egész jó, de nem valami tartós.

Én egy Sennheiser CX 3.00-t vettem most, ez elég jól szól.

2015. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó fülhallgató volt. Csak elhallkult az egyik oldala, és már nincs ott ahol vettem így benevtem egy Sennheiset CX 5.00i-re. Nagyon jók ezek a Sennheiserek, egy bajom volt a CX 300-al, hogy kipotyogott a fülemből. És nem tudom miért, de ez is. Kipróbáltam barátom Sony MDR EX650-ét és az oda vissza felpofozza mind minőségben, mind kényelemben. Amiben alulmarad az a hangzás, de ez is egyénfüggő: szerintem abban a melyek nem olyan teltek, viszont a magasak sokkal jobbak, szebbek (közép az nagyjából ugyan olyan, talán a Sony ebben is jobban tetszett). Ha valakinek magas hang kell, akkor ne vegyen ilyet szerintem, arra alkalmatlan, de mivel az én stilusomban gyakorlatilag csak mély van, még ez a szint is sok, ami van.
2016. ápr. 22. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:

A kommenteid alapján csak erőlködsz az önigazolással. A tudatos vásárlás nem így működik, hanem hogy utána nézel a dolgoknak, vagy valami (Árukereső nem ér, ott cenzúráznak, meg ugyanilyen önigazolásokat írogatnak).

Az már alapból elrettentő, hogy 2-ből 2 említett füles fél éven belül megadta magát.

Nem azt mondom, hogy szr fülesek, csak nem jó ár/érték arányúak.

A Sony dobozhangú, a Sennheiser meg basshead (ami elnyomja az egész zenét), meg nem egy nagy durranás a hangja.


Arra pedig kíváncsi lennék, hogy milyen "zenéhez" kell csak a mély. Drum and bass-t hallgatok, de ennek se kell a fárasztó hangzású basshead füles, csak belerondítana a képbe.


Ha nem érdekel mások jótanácsa, akkor minek kérdezel?

2016. máj. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem az van, meg vagyok vele elégedve. Igaz, hogy felsőkategóriás Sennheiser terméket nem próbáltam, de én a CX-300 II-vel is nagyon meg vagyok elégedve.
2018. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Ha valaki bő két évvel az utolsó válasz után idetévedt, talán van értelme leírnom a tapasztalataimat. Nos a fentebb említett Sennheiser CX 3.00 14 hónapig bírta, a vége fele már elkezdett szétmállni a kábele és végül elhalkult a másik fele. Hiába a 2 év Media Markt gari, meg se próbáltam visszavinni, mert a vezeték szétfoszlását úgyis felhasználói hibának mondták volna. Szóval gari ha van is, nem mész vele semmire ilyen esetben. Aztán utánaolvastam fórumokon (leginkább prohardver) és egy Soundmagic E10-re esett a választás. Olcsóbb volt, mint a Sennheiser (az 16k volt, ez 12k), jobban szól (pedig sokféle zenét hallgatok, metáltól jpop-ig mindent) és megvan már bő másfél éve, de semmi elhasználódás a vezetékével, az egyedüli jel, hogy nem mai csirke az, hogy a fémről az éleknél elkopott kissé a festék. Nem tudom meddig bírja még, de eddigi tapasztalatom alapján a Sennheiser 20k-ig nem éri meg, csak a márkanevet fizeted meg, de egy minőségi kínaival nem veszi fel a versenyt.
2018. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jó ám, nekem is volt olyanom pár éve.
2022. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!