Gergő19990712 kérdése:

Miért van igy mindig ha áramkimaradás van?

Figyelt kérdés
Igen tettem már fel ilyen kérdést de most újra felteszem ugyanis számtalan megoldási lehetöség van,de én egyiket sem találom.Részletesen leirom.Szóval az problémám hogy miota uj gép van azóta ha áramszünet volt vagy kihuztam a tápkábelt mindig magátol indul a gép.Billenö kapcsolos elosztó van itthon,de ha azt lekapcsolom akkor is.A BIOS-ba a Lan-on valo ébresztést kikapcsoltam az megis szünt hogyha a másik gépet bekapcsoljuk ez nem kapcsol be.Még azt is beállítottam hogyha csak kb 10 másodpercre huzom ki a kábelt akkor ha visszadugom nem indul magátol.Elemet is cseréltem az se oldotta meg a problémát,de persze minden beállitást elfelejt és kicsit aggaszto mindeg ujra beállitani.Még azt mondták az "okosak"informatikusok spum munkahelyén hogy a CMOS mellett van egy jumper ami hiányában ez történik vagy hogy direktre van kötve a kapcsolo.Van BIOS ba egy olyan beállitas hogy restore power loss vagy milyen hasonlo.De seholse találom.Szoval valaki valami ötlet?

2015. aug. 2. 10:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Na már a power restore-t megtaláltam ha alvays off ra állitom akkor az jo?
2015. aug. 2. 12:01
 2/5 Szirty ***** válasza:
Ó igen! Ezt kell csinálni! Ennyi...
2015. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez sem müködik.
2015. aug. 2. 14:19
 4/5 Szirty ***** válasza:
Akkor ha mindent jól csináltál cseréld le az alaplapot, mert hibás.
2015. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az nem.Azé nem veszek másikat.
2015. aug. 2. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!