Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha sokszor megy el az áram,...

Ha sokszor megy el az áram, miközben a számítógép be van kapcsolva, akkor mit lehet tenni, illetve mennyire árt ez a masinának?

Figyelt kérdés
Sokszor, egyet gondol és elmegy az áram. Tök mindegy, hogy éppen a hó esik, vagy a Nap süt. Le is szoktam ezeknek az áramkimaradásoknak az időpontjait írni. Nem lehet valami kártérítést követelni? Mert gondolom a gépnek nagyon nem tesz jót ez a sok áramkimaradás. Előre is köszönöm a válasz! :)

2013. márc. 20. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyin nem tesz jót, az biztos. Én beszereznék a helyedben egy szünetmentes tápegységet.
2013. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyin->nagyon



Bár a nagyin sem tesz jót :)

2013. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de a nagyi nincs bedugva a konnektorba. Nem lehet kártérítést követelni?
2013. márc. 20. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek utána kéne nézni. De hiába a kártérítés. Ha tönkre megy a géped, ki tudja mikor látsz belőle pénzt. Az adatokról nem is beszélve. Egy szünetmentest jó lenne beszerezni. És mindenképp jelezd a problémát a szolgáltató felé.
2013. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először érdeklődnék a szolgáltatónál, hogy tudnak e erről.Az is lehet nálatok van a hiba.

Szünetmentes mindent megold.

Nekem van kettő is:)

2013. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Benkoos válasza:
Tíz darab ezresért-esetleg 8-szünetmentes és minden okés.Apósom nyüsztet,hogy vegyek,de még nem vettem.Jót nem tesz a gépednek az áramszünet,főleg,ha épp lőnéd szét egy szupermutáns fejét a Fallout-ban,mert akkor az idegrendszerednek sem tesz jót! :)
2013. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!