Pityu07 kérdése:

PlayStation 4 vagy Xbox One?

Figyelt kérdés

A közeljövőben új játékkonzolt szeretnék vásárolni, azonban nem igazán tudok dűlőre jutni abban a kérdésben, hogy a XBox One vagy a PS4 lett jobb... néztem már grafikai- illetve árszempont alapján is a dolgokat, de kíváncsi lennék Ti hogy vélekedtek róluk! Elsősorban nem az árkülönbségekre lennék kíváncsi, hanem a játékélményre, a kinézetre, a konzolokra kiadott játékokra és egyebekre.

Válaszotok előre is köszönöm!



2015. jún. 7. 21:12
 1/6 anonim válasza:
Én személy szerint XO-t vennék ugyanis rühellem a PS4 kontrollert(a 3-at is),de viszont negatívum az hogy nem tudsz multizni gold nélkül. Én most lehet hogy ha nagy konzolos lennék PS4-et vennék de ha nem akarsz nagyon multizni akkor XO.
2015. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves előző PS4-en már fizetős a multi. ;)
2015. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JulesM111 ***** válasza:

Kedves kérdező, ha cimbijeid többségének XO van, vegyél te is XO-t.

Ha meg mindegy számodra, akkor fáradj be egy boltba, ahol megnyomkodhatod, kipróbálhatod mindkettőt, és dönts. Esetleg olvasgass tech-spec-t, ha erre is izgulsz.

2015. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azt hittem hogy a másik konzolját fogjátok szidni mint pl fúj ps az xbox a jó vagy fúj xbox a ps a jó... De ehejett a sajátokat kritizáljátok. RESPECT!
2015. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fúj xbox a ps a jó :D ;)
2015. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Smileyhead ***** válasza:
Wii U. Nuff said.
2015. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!