Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Előreláthatólag új Xbox /...

Előreláthatólag új Xbox / Playstation? (infó. )

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Sajnos, személy szerint nem nézegetek egyáltalán ilyesmi híreket, de arra lennék kiváncsi nem-e írtak-e róla, hogy mikor / lesz-e egyáltalán valamikor új Xbox / Playstation? Vagy szerintetek mikorra várható az új "nagyfogás" a Microsoft és a Sony részéről ? Első sorban azért kérdezem, mert akarok venni mostanában majd egy Nextgen konzolt, és nem akarom, hogy 1 éven belül kidobjanak egy újat! Köszi előre is aki "értelmes" választ ad...

2015. ápr. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
4 éven belül nem várható
2015. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még a négy év is kevés szerintem. Lesz az hat is.
2015. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bolond vagy?

Most jött ki az új széria...

6-7 évig állóvíz lesz.

2015. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Húúú, nagyon szépen köszönöm nektek! :)

Tehát akkor szerintetek nem érhet engem meglepetés , ha most veszek egyet? :) Nem akarok pofára esni, és 1 év mulva meg jön az Xbox Two / PS5 vagy valami új :D

2015. ápr. 6. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
"Ez a generáció nem lett olyan jó." ezt olvastam az egyik fórumon
2015. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz új generáció, még nagyon friss ez az új generáció!

Nem jelent meg még rajta olyan híres szériák pl. F1 2015, meg a FIFA-ból is csak a legutóbbi jelent meg!

2015. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh értem köszönöm szépen! :)
2015. ápr. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!