Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az új Nvidia...

Mit gondoltok az új Nvidia shieldről? Tényleg képes lehet felvenni a versenyt az Xbox és a PS4 gépekkel? Az új Shield mellett majd elvileg feissítik a kézikonzolt is (nem a tabletet). Az tutira jobb szerimtem, mint a PSV.

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz jövője
2015. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy pár érvet tudnék felhozni mellette:

1. Egy Androidos TV, ami nem is túl drága, és képes 4k-s videókat is lejátszani.

2. Bár a hardverének az erőssége az előző generációs konzolokat múlja csak felül, ha betartja az Nvidia az igéretét hamarosan több AAA cím is futni fog a konzolon.

3. Amire már nem lesz elég a hardver ott a Grid szolgáltatás segítségével a legújabb AAA címeket élvezhetjük az Nvidia GTX szervereiről. Egy jó internettel (20mb/s+) 1080p-be, 60 fpssel is játszhatunk rajtuk, egy kevésbé jóval (5mb/s) nem éri meg a prémium felbontásért fizetni, de a 720p 30 fps se rossz. Ezzekkel a felbobtásokkal szerintem versenyképes a next gen konzolokkal is.

4. Bár nyílván az ár nem számít annyira, ha te csak kontolon játszol, de egy pc-snek (mint én) egész jól jöhet a nappaliba, főleg, ha a 199 dolláros (!!!) árat nézzük.

5. Míg a két vezető konzolon egy játék ára általába 10 és 25 ezer között mozog, addig itt az előfizetés miatt a pár éves nagyobb címeket is ingyen megkaphatjuk majd, ha minden igaz.

6. Ami nekem legjobban tetszik, az a gyönyörű dizájn.


Várom az ellenérveket, nem vagyok elfogult, hiszen PC-s vagyok.

2015. máj. 25. 16:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Javítanom, a gyártó szerint 15mb/s elég a full hd-re.
2015. máj. 25. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!