Milyen TV-t vegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában szeretnék venni egy új LCD TV-t de van egy pár problémám(kritériumom) ezzel kapcsolatban, 99-106 CM képátló , Full HD , Smart + 3D. Úgy vagyok vele hogy nekem megéri azt a kb +30e FT-t a Smart és a 3D mert "félek" hogy ha nem olyat veszek később sajnálni fogom. A lényeg az hogy RÉSZLETRE szeretném venni tehát ilyen kisboltok nem biztos hogy játszanának. A problémám a következő. Bementem egy Media Markt-ba és ott kérdezgettem az eladókat hogy mit ajánlanak, DE 3-4 szer voltam bent és mindig más inges úriemberrel találkoztam (LG,Samsung,Philips) és mindegyik próbált hitegetni hogy az ő pólóján lévő TV a legjobb , viszont akárhányszor bemegyek én valahogy mindig a Sony képét látom a legjobbnak csak az sajnos kiesik a 145e FT-s keret limitemből :/.

Mit tudtok ajánlani nekem milyen TV-t vegyek és hol ahol részletre is eltudom hozni.



2015. máj. 14. 20:34
1 2
 11/11 Osynho ***** válasza:
Nem is jó tv-ről lejátszani a filmeket. :) PC, vagy mediaplayer.
2015. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!