Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az RCA kábel hossza befolyásol...

Az RCA kábel hossza befolyásolhatja a hangminőséget/hangerőt?

Figyelt kérdés
Mekkora különbség lehet hangzásban egy 1,5 méteres és egy 5 méteres hosszúságú RCA kábel között?

2015. ápr. 5. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A hangminőségre nem igazán van befolyással az , hogy 1.5m, vagy 5m.

Az esetlegesen felmerülő probléma inkább az, hogy az 5méteres sokkal nagyobb eséllyel szedi össze a zajokat.

2015. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés, de nem vagyok otthon a témában: Ha szobában használt hangrendszernél alkalmazok hosszabb kábelt, akkor is számolni kell ezzel a zajjal?
2015. ápr. 5. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.Azonban ha jó minőségü kábelt használsz, akkor kisebb rá az esély, hogy összeszed valami komolyabb zajt.
2015. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Melyik kábelek számítanak jó minőségűnek?


Nekem kétféle kábel kellene, mindkettőre linkelek példának:

[link]


[link]



Tehát Jack - RCA és 2*RCA - 2*RCA kábelek kellenének. 2 méter elég lenne mindkét változatból.

Esetleg a linkelt oldalról tudnál nekem ajánlani kábeleket?

2015. ápr. 5. 18:58
 5/8 Osynho ***** válasza:
Ezek nagyon gyenge minőségű kábelek. Nem tudom milyen rendszerbe kellenek, de ha fontos a hangminőség, jobbat kell keresni. Ennyi pénzért rendes rca dugót nem kapsz. :)
2015. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szar minőség, de kérdés, hova, mire kell. Pc-ről zenét játszani, stb...arra megfelel
2015. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, PC-hez kell és nem több százezres rendszerhez. :D:) Csak egy 35.000 forintos hangfalpárhoz, meg egy 45.000 forintos mélynyomóhoz. Remélem elegek lesznek, nem nagyon értek igazából ezekhez a dolgokhoz.
2015. ápr. 8. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
arra elég lesz nyugodt lehetsz
2015. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!