Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszóró-erősítő...

Misi0023 kérdése:

Milyen hangszóró-erősítő párost válasszak? (autóhifi, mélyláda)

Figyelt kérdés

Egy mélyládát szeretnék betenni az autómba, pár technikai dolgot szeretnék letisztázni ezzel kapcsolatban.

A hangszóró rms teljesítményénél kisebb erősítőt kell rákötnöm a ládára?

Az ohmoknál mire kell figyelnem, hány ohmos rendszert érdemes választani?

Egy darab mélyláda esetén (későbbi bővítésre nem fog sor kerülni) nagy hülyeség 2 vagy 4 csatornás erősítőt betennem mellé ami bridge-ben hajtja meg, vagy maradjak a mono-nál?

A többi paraméterrel nagyjából tisztában vagyok.


2015. febr. 19. 11:16
1 2
 11/13 Osynho ***** válasza:

"Ez egy 4 hangszórós szett, 2db tweeter meg 2db 13 cm"


Jah, igen, de az ugye 2 oldal, technikailag 1 pár hangszóró, csak a magas külön van. A kérdésem arra irányult, hogy vennél-e külön hátra is egy ilyet?

2015. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A kiemelőkeretnek utánajárok, de másképp nem férne el sehogy sem. Elnézést, félreértettem. Hátulra nem terveztem venni, ha rontana a hangon akkor azokat a gyáriakat kikötöm.
2015. febr. 19. 12:31
 13/13 Osynho ***** válasza:
MDF karikát érdemes betenni, nem pénz. Csak le kell kezelni, mert a nedvességtől porladni kezd. A kérdés az ajtó síkja és a kárpit közötti távolság. Oda kell bejátszani a hangszórót. :)
2015. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!