Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tényleg annyira szuper dolog...

Tényleg annyira szuper dolog az iPad vagy jók a marketingesei? Mindenre leeht használni az életben?

Figyelt kérdés

A reklámban orvost láttam egy kórházban betegnél kezében az új Air.

Mérnökök azon számolgatnak az építésen. Sportolók azzal fényképeznek...


Ti hány orvos kezében láttatok iPadet?


Tényleg van ilyen és nekem is ez kell, vagy csak elhitetik, hogy mennyire sok dolgora használható?



2015. febr. 10. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jó az ipad és a marketingesek is jók. És a lényeg az lenne ugyebár, hogy generáljanak egy igényt benned ami arra ösztönöz, hogy megvedd, akár van rá szükséged, akár nincs.
2015. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használni használható -különböző programok segítségével- bármire. Az viszont valószínű, hogy átlag Józsi csak netezésre és játékra fogja használni, másra nem.
2015. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az iOS a leginkább támogatott a külső kiegészétők és főleg az orvosi szoftverek terén. Kerestem droidra egy bizonyos típusú orvosi programot. Hát van, de iOS-re sokkal fejlettebb és jobban is használható.

Az iOS-t is pont azért szeretik ilyen helyeken, mert egységes és kiszámítható. A droidnak több ezer változata van. Az iPad meg különösen jól használható és megbízható eszköz. Nem véletlen, hogy az Amerika Airlines-nál a pilótáknak is ezt adnak, pont azért mert megbízható és az összes teszten jól teljesített.

Nekik meg nem adnak hulladékot.


[link]

2015. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ti hány orvos kezében láttatok iPadet? "

Ennyire meg azért ne gondolkodj korlátoltan. Itthon majd kb 50 év múlva bevezetik. De ez USA meg nyugat mi meg a balkán vagyunk.

2015. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A marketing videok egy resze valoban nem a leg eletszerubb hasznalatot tukrozi, de van pelda azokra is. Ha abbol indulunk ki h sok 10millio ipadet adtak el, akkor mar statisztikailag is kell lennie mindenfele elethelyzetben hasznalt ipadnek.

A videokban hasznalt programok mind elerhetoek az appstoreban. Sajat velemenyem szerint abban tuloznak, hogy az ipadet allitjak be a kozeppontba, annak ellenere hogy csak azon dolgozni baromi nehez. Viszont "seged" eszkoznek kituno es igen el tudom kepzelni, hogy pl amerikaban a noverek ezzel rohangalnak a 10kilos paksametak helyett, idot es energiat sporolva vele.

Maga az ipad is tenyleg nagyon jo. Az apple termekek aranak jelentos reszeben ezt fizeted meg, hogy sok sok eve egy baromi magas minosegu termeket kapsz, amit sokaig es sok mindenre tudsz hasznalni.

2015. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nem szuper szerintem csak jó marketing je van nekem nem kell érzés csak menőzés kérdése .
2015. febr. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzönek látszik hogy életedben nem volt még a kezedben ipad...tartalom fogyasztásra kiválló. 10óra üzemidő alap.Minden gördülékenyen jól fut a beágyazott videók is a böngészőben
2015. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!