Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad-re lehet venni ütésálló...

IPad-re lehet venni ütésálló fóliát? (vélemény? )

Figyelt kérdés

nem rég tudtam meg, hogy ilyen is létezik. tesóm vett is a telefonjára olyat ami üveg. de iPad-re nem nagyon találtam Magyarországon. valaki tud biztos helyet ahol lehet ilyet kapni 6000Ft körül?. nem fontos, hogy ilyen üveg legyen lehet fólia is. mert ahogy néztem telefonokra van ilyen is meg olyan is, viszont nem igazán tudom melyik miért jobb, gondolom az üveg még jobban véd.

vagy valaki használt már ilyet? vélemény?

a válaszokat előre is köszönöm!



2015. febr. 1. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Üvegről nem hallottam se telefonon se tableten (ettől függetlenül létezhet). Egyszerű védőfóliát használok iPad mini 3 -ra, átlátszó, igazából azért vettem, ha megkarcolnám akkor az 1500Ft fólia bánja és ne a drágább képernyő. A különböző fajtákra meg rá van írva melyik mire jó... Telefonomon ujjlenyomat mentes fólia van, tableten meg egy egyszerű átlátszó.

Törés ellen inkább tokot vegyél, szerintem. (Pl.:Apple Smart Case)

2015. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én itt vettem, japán edzett üveg, kerekített a széle meg minden

[link]

2015. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! ez jónak tűnik. esetleg valami vélemény? mert nem olcsó 6ezer Ft-ért, de ha tényleg masszív akkor megéri mert még mindig olcsóbb mint kicserélni az egész kijelzőt.
2015. febr. 8. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
masszív, veheted nyugodtan
2015. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebayen rendeltem fillérekért,azonnal kettőt is hogy kiprobaljam az egyiken mit bír. Ugyan azt tudja mint amit a régi iphoneomra vettem üveget 7000ért.
2015. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!