IPad-en IOS 5.1.1-nél nem enged újabb frissítést, hogyan tudok alkalmazást tenni rá, ha a legtöbb min.6-os rendszert kér?

Figyelt kérdés
Most kaptam ajándékba, abszolút új vagyok a témában. Jó lenne pár alap infó, amivel elboldogulnék. Köszi előre is!

2015. febr. 10. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen iPad? Hogyhogy nem enged frissíteni? Nem lehet, hogy csak nincs elég hely letölteni az új op.rendszert? Nekem az iPad Air-enem a 8.1.akárhányas van már fent, de meg kellett ritkítani az alkalmazásokat, mert a telepítéshez sok ideiglenes tárhely kellett.
2015. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
iPad 32gb wifi + 3G modell MC496TY. Azt gondolom, hogy nem a legújabb darab, de azért valamit csak ki lehet még hozni belőle. A szoftverfrissítésnél azt írja, hogy a legújabb van rajta. Ma csináltam visszaállítást, teljesen üres a gép. Lehetséges, hogy nem adtak ki már erre a típusra frissítést? De akkor tudok valahogy máshogy tenni rá? :$
2015. febr. 10. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél már fel egy screeshotot a Beállítások/általános/info menüről légyszíves!
2015. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a legelső iPad modell. Az az egyetlen, amelyik nem támogatja a frissebb op.rendszert, az iOS 5.1.1 után.

Nem fogsz tudni rá újabbat tenni.

(esetleg jailbreak-kel, de ez csak tipp, lehet, hogy azzal sem, én nem foglalkozok ilyesmivel, nem is értek hozzá)

2015. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!