Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy SAL VB3000 autó mp3 magnóm egy suzuki swiftben. Sajnos a gyári hangszórók a kocsiban nem tökéletesek és így a hangzása nem igazán jó. Gondolkodtam hogy veszek bele egy mélyládát de mire azt megveszem+erősítő az elég sok kiadás, és a másik szempont ha a csomagtartóba akarok pakolni a láda elfoglalja a helyet főleg hogy elég kis csomagtere van a suzinak. Gondoltam már arra is hogy a kalaptartóba veszek két db jó minőségű hangszórót csak fogalmam sincs hogy milyet. Ebben szeretnék tanácsot kérni

2015. jan. 28. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Üdv, én is vettem egy ilyen rádiot de hogy csatlakoztattad ? mert nekem is swiftem van 97 es de nem ilyen a csatlakozoja a rádionak mint az autonak.
2015. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!