Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes lenne ennek a vásárlás...

Érdemes lenne ennek a vásárlásán gondolkoznom?

Figyelt kérdés

[link]


Zenehallgatás szempontjából gondolkozom rajta.

Azt írják 35 Hz-ig letud menni, ez elég csábító :D


Előre is köszönöm a válaszokat!


Aki a nem mellett voksol, azt szeretném megkérni hogy indokolja. Köszönöm!


2015. jan. 21. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az oldalon van 29 vélemény nézd át.
2015. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zenére, szerintem nem jó választás, 35hz jó marketing hát persze hogy le tud menni :D Ránézésre sem fogott meg túlságosan, talán a fiataloknak jobban bejön a kinézete, engem inkább a klasszikus formaterv mint pl: ( System Audio saxo 1, ELAC BS 263 , PSB Imagine, Pioneer Hpm 100, Yamaha ns ) fog meg.


Inkább egy pár sztereó hangfal ami mondjuk beépített erősítővel rendelkezik, jobban el tudnám képzelni.


"A magasabb hangot talán egy kicsivel erősebben adja le így hamarabb kezd el fájni a fülem utána. " Tényleg remek vétel lehet :D

2015. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!