Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy aktív hangfal vásárlásán...

Rokesz27 kérdése:

Egy aktív hangfal vásárlásán gondolkodom. Érdemes e ilyet venni?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 7. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Röviden: nem.
2013. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a szót, hogy mit jelent, de örülnék ha egy kicsit tágabban fogalmaznál :) Köszi.
2013. aug. 8. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Csűrhetem, csavarhatom, akkor sem lesz érdemesebb. Kezdjük mindjárt a legelején: 400W teljesítményt ígér, miközben 120W-ot fogyaszt. Innentől kezdve el is lehet felejteni.. Analóg végfok ekkora hűtőbordával biztos nem tud ennyit. A hangnyomás (maximum) mellé ugyan egy elég szép szám van odaírva, de nem tudni, hogy nem-e kamu, vagy valami "speciálisan" mért adat.
2013. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, értelek. Na akkor szerinted (ha már úgyis értessz hozzá)

50-60 ezerért mit vegyek ami szól de kegyetlenül?

2013. aug. 8. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mihez kell, és mi a lényeg:


Hangos legyen nagyon, és ennyi, vagy azért számít a hangminőség is?

2013. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lehetö leghangosabb.!!
2013. aug. 8. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Mekkora helyiségbe kell? Mert ugye egy 5*4-es szobába rengeteg az 1000W 100db/w/m, a Papp László arénába pedig kevés.


De ha csak a hangerő számít, a hangminőség nem, nem biztos hogy fogok tudni segíteni.

2013. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen lakásba kellene, de sokszor lesz szabad térben is. Én szeretem ha keményen szól. Röviden te mit ajánlanál?
2013. aug. 9. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!