Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps4-es hibák milyen gyakran...

Ps4-es hibák milyen gyakran fordulnak elő?

Figyelt kérdés
Helló! Az lenne a kérdésem,hogy ps4-nél milyen gyakori a "kékhalál" és a túlmelegedés? Készülök 1-et venni és ezeket jó lenne tudni...

2014. dec. 25. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Milyen kékhalál? Ez nem Windows, pláne nem Windows Vista, mert újabban már Windows is elég stabil.


Túlmelegedés sem probléma, ha jól szellőző helyen tárolod (nem kell légkondi mellé rakni, csak ne legyen egy sarokba bezárva).


Nagyon ritka a meghibásodás.

2014. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a PS3-ból kiindulva a "YLOD"-"Yellow Led Of Death"-re gondoltál. Ilyen probléma nincs.

Túlmelegedés sincs a sima, nyílt felületen tárolod (Pl.: TV állvány és nem szőnyeg + ahogy előző írta nem a sarokban).

Nekem az első PS4-em hibás volt (korán vettem, gondoltam is hogy várni kellene), nem vette be a lemezt folyamatosan 'kiköpte'. Visszavittem szó nélkül cserélték azóta semmi probléma sincs.

2014. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1# képzeld van/volt kékhalál ps4re

https://www.youtube.com/watch?v=WVAuDRNYJWM


Ezt már szoftveresen megoldották szal nincs ilyen gond

2014. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első vàlaszküldőnek mondom, hogy ha nem tudod miaz ne ìrjàl. A ps 4 kèk halàl az amikor bekapcsol a gèp de semmi jel csak a kèk led villog. Ilyenkor az ember csak annyit tehet hogy kicserèli a gèpet ahol vette. Tùl melegedni szinte nem tud csak lagyosra felmelegedni. 10òra jàtèk utan meg eztem es meg melegnek sem neveznem a gepet.
2014. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!