Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablethez érdemes klaviatúrás...

Tablethez érdemes klaviatúrás (billentyűzetes) tokot venni, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Egy hete van tabletünk, nézegettük hozzá a tokokat és nem tudjuk eldönteni érdemes e megvenni a billentyűzetes tokot. Az egyértelmű, hogy olyan kellene, ami kihajtható, és a gépet is kitudja támasztani (flip). Márka azonos gyári bluetooth billentyűzetes tok kétszer annyiba kerül, mint az univerzálisak. De mivel 8"-os és magyar betűkarakteres készülék, így eléggé lecsökken a választék. Vagy univerzális flip tokot veszünk (1700-5000 Ft között) vagy ezt a gyárit (8000.-forintért).

2014. aug. 14. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Az ékezet nélküli billentyűzettel is lehet magyar karaktereket írni, pl 2x lenyomod az a-t és akkor á-t ír.
2014. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is megéri! De javasolnám az említett azonos márkájút vedd meg inkább. Én is kipróbáltam már többet majd a végén megvettem a drágábbat mert csak az volt igazán jó a tablethez. Sokkal klasszabb avval írni mint a képernyőn. Olyan mint számítógépen. Ez a virtuális izé nekem nem jön be. Talán a kisebb kezű nőknek vagy gyerekeknek. Ezért nem is veszek simogatós mobilt. Az végképp kicsi nekem. :-)

Persze attól is függ, mennyiért vetted a gépet. Egy 15 ezer forintoshoz valóban drága a 8 ezres tok, de egy 40-50 felettihez érthetően ennyi.

2014. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!