Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digitv-ek! Nálatok sincs MTV...

Digitv-ek! Nálatok sincs MTV és Viva? Eltűnt ez a két zenecsatornám és két másik van helyettük: Music Channel és H! T Music.

Figyelt kérdés
Minden más maradt ugya az. Ez mától van, tegnap este fél tizenkettőkor még néztem a South Park-ot. Először azt hittem, hogy megváltozott a két csatorna, de T-home tv-nél rendesen van mind a kettő. Lehet valamit tenni annak érdekében, hogy visszakapjam az eltűnt csatornákat?
2010. jan. 8. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Olvass már vissza.

És nem csak ez a kettő tűnt el, hanem Comedy Central, TV6 is.

2010. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én ezt a kettőt néztem és ezeket vettem észre
2010. jan. 9. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Most megnéztem nálunk sincs.
2010. jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nincs, és egy ideig tuti nem is lesz. Nyolcadikával szerződést bontott a DigiTV az MTVNI egymással, mert utóbbi túl sokat kért. Még tárgyalnak, de ha lesz is megállapodás, addig nincs se Viva, se MTV, se Comedy Central, se TV6. Tenni nem tudsz semmit, max váltasz a digiről, lehet jobb most, mert lassan visszanyal az olcsóság náluk. Helyette van pár román zenecsatorna, a Music channel két adója, a Music Mix, VH1 maradt, és az U is. SP meg van neten is :)
2010. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

00:20


Nem az a lényeg, hogy +2 csatorna tűnt el, hanem az, hogy nem tudtál visszaolvasni pár sort, mert nem csak egyszer tették fel ezt a kérdést.

2010. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 14:16os :) Nem sp miatt hiányolom őket (nem szeretem :D), hanem mert rengeteget néztem az mtv-s műsorokat. Remélem azért minél előbb sikerül megállapodniuk :(


többieknek meg csak annyit, hogy mikor kiírtam a kérdést, még csak hasonlót sem adott ki, hogy ilyen már volt, úgyhogy...

2010. jan. 10. 00:23
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, elírtam: 14:18as :)
2010. jan. 10. 00:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!