Ez vírus, vagy mi?

Figyelt kérdés

Youtuben zenét hallgatok, steamről töltöm le a cs:go-t, közbe itt böngészek véletlen kérdéseket, erre hirtelen lefagy az egész gép (de nem csak lefagyott, úgy is maradt), ilyen búgó hang maradt a zenéből, és nem lehetett semmit sem csinálni.

Az egyetlen megoldás az volt, hogy kinyomtam a laptopot.

Ez nem az első alkalom, és nem tudom, mivel van a probléma.

Packard Bell laptopom van 4 giga rammal 2.7 gh procival, és a legfrissebb nod32 vírustírtóm van meg.



2014. jún. 20. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez volt nálam, 2 hétig szívtam vele. Hasra ütésre kivettem az egyik RAM-ot és kicseréltem, megjavult. Már egy éve elajándékoztam a gépet és még mindig jó. Viszont az egy sima asztali gép volt (2GB RAM). Ne vedd készpénznek amit írtam mert nem értek hozzá. Csak elképzelhető hogy valami hasonló lehet :)
2014. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Nem vírus ez, hanem valamilyen plugin probléma.
2014. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mozilla Firefox

(Majdnem) mindenki a chrome-ot isteníti, nekem mégis az valahogy lassúnak tűnik.

De most komolyan egy plugin probléma ekkora gondot okoz? Ma már 2-szer is ilyet szarakodott, meg előtte is egy csomószor, úgyhogy úgy éreztem itt az ideje, hogy megtudjam miért.

2014. jún. 20. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Most használj pár napig chrome-ot, hátha.
2014. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!