Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most mi a lóbrét csináljak?!?!...

Most mi a lóbrét csináljak?!?!? Virus kérdés . SOS

Figyelt kérdés
Egyik barátom küldött vírust .(persze nem o)Ramentem.Ipodom van es az mindig figyelmeztet!mindig!most nem tette.valami történet volt benne .de mindegy.egyik srác mondta hogy van olyan képtelegramm vagy valami hasonló vírus de ez nem az.nem tapasztaltam eddig semmi rendellenességet.azt us mondta hogy iOSra nem nagyon mennek ezek...Mist mit csináljak ?!???kerlek segítsetek !

2014. máj. 23. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értettem a történetedet, ezért csak részinformációkra válaszolnék:

-iPodra (feltételezem Touch-ról van szó) nincs vírus.

-kevés cross-platform malware van (egy androidosról tudok). Azaz olyan vírusok, amelyek PC-n futnak, eleve nem működőképesek iOS-en.

2014. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mondd el érthetően, tagoltan. Úgy talán segíteni is tudunk. Mit csinál az iPodod? Nem kapcsol be?
2014. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miből sejted, hogy ez vírus? Kaptál valamilyen hibaüzit?
2014. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csinál semmi olyat amit nem kene .jól működik .nincs semmi baj vele.nem kaptam hiba üzenetet.tobbeknek küldte el a gyerek a vírus .(nem o küldte ha vírus ,hanem küldözgeti magát)többen voltak a beszélgetésben .és ők mondtak hogy szerintük vírus .de olyan volt benne,hogyha elkuldod 10 személynek megtörténik a kívánságod...értitek ?vagy ez is zavaros volt ?:/ nem tudok fogalmazni...
2014. máj. 24. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
... Akkor ő kapott vírust, vagy csak simán olyan debil, hogy el hiszi azt az egészet. Ha gépen nyitsz meg egy linket amit küldenek, akkor talán vírusos lenne. Ha van ipodod, és ismered a "bré" kifejezést, ehhez is lehetne elég eszed...
2014. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Ritkán futok bele ilyen fogalomzavaros emberbe, de ez olyan súlyos, hogy felidegesít már az olvasás is...
2014. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom .Nagyon ijedt voltam amikor írtam...:/ Tudom hogy nehezen követhető ,és ezért elnézést kérek. :(
2014. máj. 24. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a francnak ijedezel? Nem egy késsel kergettek...
2014. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó.Akkor nem ijedeztem....:(
2014. máj. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!