Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem olvassa le a PS2...

Miért nem olvassa le a PS2 slim-em a játékokat, filmeket?

Figyelt kérdés

Van egy PS2 Slim-em ami kivan chippelve. Kpatam kölcsön egy játékot, ami másolt, de szinte az összes játékom másolt, és még sose volt vele baj. Most mikor berakom nem tudja leolvasni. De, nem a piros képernyő jön be, hogy nem PS CD, hanem csak a memoriakártyára tudok belépni és ott irja, hogy: "The disc could not be read." És a filmeket se olvassa, hanem ugyan ezt csinálja. Nem tudom mi a baja, kb 3 hete még teljesen jó volt. De, azóta nem játszottam vele...

Valaki tudja mi a baja? És hogyan tudnám megcsinálni?


2009. dec. 29. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Más játékkal működik? mert ha igen akkor a dvd a rossz,ha nem visz semmit akkor az olvasófej. próbáld meg tiszta alkohollal letakarítani, ha nem segít vidd szervízbe
2009. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz! Más jáékokkal sem megy, amik eddig jól müködtek, akár másolt, akár eredeti nem. Meg azt irták a kommentben, hogy jól müködik, ahonnan letöltöttem... Megprobálom kösz!
2009. dec. 30. 10:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Megprobáltam amit momndtál, de ugyan-úgy rossz...:S
2009. dec. 30. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
eredeti dolgokat olvas?
2010. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, azokat se...:S Se másolt játékot, filmet se eredeti filmet, játékot... Csak azt irja, hogy This disc culd not be read" és csak a memoriakártyába tudok belépni...
2010. jan. 1. 18:39
 6/6 anonim válasza:

Hello!

Nekem is volt egy ps2 slim nekem is ez volt a baja .elviten szervizbe azt monták szarul van kicsipelve probáld neg ujra csipelni

2010. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!