Playstation 3 megéri még?

Figyelt kérdés
Meg lenne pár kérdésem. Mennyit tölt le egy szoft frissítés? 12 gb elég egy fifa 14 és kz 3 -ra?

2014. ápr. 23. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Playstation 3 megérte valaha is?
2014. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak a ps 4 megjelenése miatt kérdezem hogy megéri-e és normális választ vártam.
2014. ápr. 23. 11:13
 3/8 Tengor ***** válasza:
100%
A rá kiadott játékok semmivel sem lettek rosszabbak azzal, hogy kijött az új generáció. Sőt a gép és a játékok ára is elindul lefelé. Ha még nem toltad végig a címeket, akkor simán megéri PS3-at venni.
2014. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor szerintem sajnos csak júniusba de meglesz de azt nem tudjátok hogy egy op rendszer frissítés mennyit tölt le? kb 1 gb?
2014. ápr. 23. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:

#1


Rövid választ kapsz csak: igen.


Amúgy ma is megéri, de már nem mindenkinek. Ha azért vennéd a konzolt, hogy még 5 év múlva is játszhass a legújabb játékokkal, akkor már valószínűleg nem éri meg, hisz a PS4 miatt már pár éven belül leáll rá minden komolyabb játékfejlesztés, még 2016-ig azért valószínűleg lesz rá sok új játék, de exkluzívok egyre kevésbé.


De van rá rengeteg játék, ami miatt ha holnaptól kezdve nem jönne ki rá egyetlen újabb játék sem, akkor is ellennél még évekig, és mivel maga a hardver, és a szoftver is jóval olcsóbb, mint a PS4, ez miatt megéri.


Szoftverfrissítés fogalmam sincs mennyit foglal, de a FIFA14 és KZ3 kb semmit sem telepít, de az biztos, hogy patch mindkettőhöz van, de csak ez a 2 játék még 100% elfér a 12 gigás PS3-on, de ha később mással is akarnál játszani, akkor inkább a 500 gigásat venném.

2014. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :)
2014. ápr. 23. 12:40
 7/8 A kérdező kommentje:
meg 3.-ik ment nektek ez a zöld valami
2014. ápr. 23. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
12 GB-osat nem éri meg venni, szóval inkább még gyűjtögess, de mindenképp 500 gb-osat vegyél. Főleg ha előfizetsz ps pluszra is. Amit szerintem bűn lenne kihagyni.
2014. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!