Megéri e Ps vita-t venni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hallok jókat róla,kevés a játék,gyenge ez eladás.Szeretnék venni egyet de nem vagyok még benne biztos hogy megéri-e mint a psp-t anno

2014. márc. 21. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nézz szét a játékok között, mert gondolom ha csak egy játék van ami érdekel azért nem érdemes megvenni...


Sztem a vita nevetséges amúgy túl drága annyi pénzért már ps3at vesz az ember használtan, mint egy vitát újonnan, játékok is drágák nagyon

2014. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos: Európában kevesen veszik a PS vitát, de japánban sokan.


Ezért van az a fura helyzet, hogy van sok jó játék ps vitára, de üzletben megvehetően nem adják ki európában, de ha felmész a STORE.SONYENTERTAINMENTNETWORK.COM oldalra, láthatod hogy van rá sok jó játék, de európában csak onnan lehet megvenni (az az oldal letölti a játékot a ps vitád memóriakártyájára, lehet venni bankkártyával, de lehet kapni üzletben PSN feltöltőkártyát is)


PSP játékokat is lehet venni, amik jobban-szebben futnak PSVn mint PSPn, tehát ha jobban tetszik neked egy GTA mint egy YS vagy Atelier, akkor is tudsz játszani.

2014. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha veszel, csak használtan és csak az 1000es szériát(fat)! Mert ugyan az újabbak(2000es széria) jobban bírják akksilag, de lassúbbak, és már csak LCD kijelző van bennük és nem OLED! Én meg bántam a vételt!
2014. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos én vettem, azt mondták kevés rá a játék, erre meg néha még túl sok is,,ahogy figyelema megjelenésekes, arkana hearts, samurai warriors 4, freedom wars, disgaea 4, danganronpa2 szintű játékokat látok megjelenni rá kb minden hétre van valami,

Magyarországi konzolüzletben csak néhány régi játékot látok, de ott a ps store,.

2014. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!