Megéri PS Vita-t venni?

Figyelt kérdés
gondolkottam azon is hogy PS Vita vagy IPad3 szerintetek melyik éri meg jobban????
2013. jan. 3. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

most viccelsz, szerintem nem lehet összehasonlítani a kettőt, eleve más piac, egyik tablet másik játékgép

ipadot sokkal több mindenre lehet használni mint a ps-t.

2013. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha játszani akarsz PS Vita (ez kb csak erre jó, oké, hogy van benne böngésző meg minden, de azok nem olyan jók rajta, mint egy telefonon/tableten), minden másra iPad.

Persze iPad-re is van játék, de összehasonlíthatatlan a játékok minősége.

2013. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, csk nemkem van norm telóm amin tok netezni és gépem is szal inkább játékokra kéne:D ha játszani akarok akk megéri PS vitát venni mármint élvezetes vele játszanií???
2013. jan. 4. 17:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Tok 8 mar megvettem ;)
2013. jan. 6. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
és megérte?
2013. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Ezt 1-2 nap alatt még nem lehet eldönteni, még új és ismerkedik vele, ilyenkor még ha nem valami jó akkor is elvan vele, hosszútávon kell jónak lennie.

2013. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó netezni jol lehet vele bár inkább a játkok igaz kevés van még de azok ge*i jok;) Uncharted ac3 stb... Megérte eddig ;)
2013. jan. 24. 22:46
 8/11 XTiger válasza:

És játékot is megéri rá venni?

Hosszúak a játékok?

Mert én szerintem 2-3 havonta tudnék rá venni egy játékot talán még több idó lenne..

Vannak rá ingyenes játékok ?

Esetleg tudok saját magam rá rakni gépen keresztül?

Előre is köszönöm.

2013. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát van egy pár ingyenes játék pl... jetpack joyride ilyen alapok
2013. júl. 22. 00:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Játékot nem tudsz rátenni gépröl de mást azt rátudsz zene. video. kepek. filmek stb... de ossze lehet kotni ps 3 al is ha van tesodnak v valakinek
2013. júl. 22. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!