Playstation 3 vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés
Mindenkinél azt hallom hogy "vegyél Xbox 360-at mert a PS3 sz*r" de igazából ezt tapasztalat nélkül mondják mert egyszerűen úgy van feltüntetve a Playstation 3 hogy nem jó valamiért.. Érdekelne hogy mik a TAPASZTALATAITOK a két konzollal, úgyhogy ha tudtok pozitivat mondani az is érdekel de leginkább olyanok véleménye érdekel akinek van személyes tapasztalata mind2 konzollal kapcsolatban

2014. ápr. 20. 21:23
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én Xbox 360-at vettem, és előtte mind2-őt kipróbáltam! PS kontroller gagyi, nekem nem jött be! Xbox 360-on sok a jó ARCADE játék ami PS-n nincs! Ugyan fizetős a multi (ha 1 évre veszed kb 800 ft/hó) de 2 ingyenes játék van ami most is egy Hitman: Abs. meg egy Deadlight volt ami kb 6-7000 ft érték! Az exkluzívokból lehet több van Ps3-on de Xboxon ami van az jó is pl:

-Minecraft Xbox 360 Edition

-Plants Vs. Zombies: Garden Warfare

-Titanfall

-Gears Of War sorozat

-Forza sorozat

-Halo sorozat

nem is beszélve arról hogyha pl megveszed a Cod-ot vagy a PvZ-t vagy egy csomó más játékot ÚJan, BONTATLANUL! Akkor általában (nekem eddig 3-ból 2)-be volt egy 2 vagy 7 Napos Xbox Live Trial kód (próbaverzió) jó minden játék multijához, csak az ingyenes játékhoz nem!

Remélem kimerítő választ adtam!

üdv

2014. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor a 2012 előtti játékokat nem is érdemes megvenni??

Skyrim, Borderlands2, Battlefield3, COD Black OPS 1-2 stb...

Azért érdemes megvenni mindkét konzolt, hogy ilyen bibi ne legyen, pl. ott van a Morrowind vagy Fallout3-om, még mindig veszik az emberek, és játszanak vele, állítom, hogy bármelyik exclusive game-t oda-vissza veri.

Sőt, 5-10 év múlva is játszani fognak vele, mikor az exclusive játékokat csak emlegetni fogják, vagy még azt sem.

2014. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az előző a #10-nek ment.

Nem veszekedni akarok csak leírtam a tényeket, "egyik konzol nem zárja ki a másikat, csak az ember ítélkezik".

2014. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igazából az esetek 90%ában olyanok írnak, akiknek az egyik konzol megvan, a másikról pedig fogalmuk sincs, még azt sem tudják hogy néz ki. Én a Playstationt a játékok miatt ajánlom, rengeteg Sony cím van rá, és mindegyik minőségi. Például a God of War sorozat olyan szinten jó, hogy már csak azért megéri PS3-at venni. Vagy az InFamousért. Nekem az Xboxnak az egész fizetős multis dolog visszataszító, hogy ahhoz Gold tagság kell, hogy tudjak multizni egy olyan játékon, amit már amúgy is megvettem x ezer forintért. Ps-en is elő lehet fizetni, meg ott is kapsz ingyen játékot, de ez nem kötelező, hogy még a több ezres játékok mellé szaladgáljak PS+-ot is tölteni.
2014. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond a Live Gold tagsággal bőven visszajön az ára a havonta 2db örökbe adott játékokból, és a PS-ellentétben, a tagság lejárta után is off line játszható mindegyik, mivel nem bérelt játékokról beszélünk.


Csak a jobbak amik eddig voltak Gears Of War, Watch Dogs, Dead Islands, Hit Man Absolution, ezek kb. két évi Gold előfizetés ára lenne a boltban a heti és a havi akciókról nem is beszélek pl, most a Borderlands2 504Ft volt és folyamatos 35-75%-os kedvezmények most éri meg igazán a Live Gold.

2014. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12# Nem nem érdemes, mivel rakat régi játék van ami jó... Azért írtam mert a legtöbb aki most fog konzolt venni nem tuti, hogy fog a régi játékokkal játszani...
2014. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm az összes válaszadást (mindegyikre megy a + ) őszintén szólva kiskorom óta Sony-s vagyok illetve én is a Nintendoval kezdtem (TV játék néven) de utána csak Sony konzoljaim voltak ezért szerintem az irányítás a megszokott Sony kontroller miatt inkább a Sony a jobb (bár az L2-R2 hogy "Triggeres" picit furcsa) Viszont biztos voltam benne hogy vita lesz ebből. Nagyon megoszló amit írtatok, leginkább a grafika és a Network terén. Nemigazán vagyok túl ellátva anyagilag, a régi ps2 slimet akarom eladni és pénzt hozzátéve lecserélni egy másik konzolra, ezért a fizetős net tagság nekem eléggé elérhetetlen, így elsőre, lehet hogy 2 hónap múlva lesz tagságom de biztos hogy rögtön nem. Grafika ügyileg is eléggé bizonytalan vagyok mert nemigazán látok olyan hatalmas grafikai különbséget. Leginkább a túlélőhorrorokért vagyok oda (Resident Evil, Silent Hill) ész egyébekért mint pl Devil May Cry, Final Fantasy, Tom Clancy' games, Tekken, Soul Calibur. Csak azért írtam listát mert nemigazán szeretem a COD,BF,MOH,GOW szériát.

Mégegyszer köszönöm mindenki válaszát, örülök hogy vannak még segítőkész emberek az oldalon :)

2014. ápr. 27. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!