Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3/PS4-et vagy PC-t vegyek?...

PS3/PS4-et vagy PC-t vegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
játékra szeretném használni, az a fő szempont. Melyik éri meg jobban és miért?

2014. ápr. 2. 15:24
 1/4 Tengor ***** válasza:
63%

A PS3 relatíva olcsó, sok játék van rá és még jönni is fog jó pár.

A PS4-re is majd sok játék jön egyszer, persze most az a menő.

A PC sokkal többoldalúbb, mint a konzol, lényegesen több mindenre használható.

2014. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nekem most játékra kell valami, nem számít hogy többoldalú. kifelejtettem a régi és új xboxot a kérdésből.
2014. ápr. 2. 15:58
 3/4 A kérdező kommentje:
melyikre vannak jobb játékok? gondolom azért PC-re jobbsk vannak sajna:S de az drágább megoldás
2014. ápr. 2. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is konzol vs PC:

- PC előnye, hogy jobb a grafika

- PC hátránya, hogy drágább


- konzol előnye, hogy "egyszerűbb". Ez által azt értem, hogy nem kell vele szarozni, megveszed és kész, fix hardver, nincsenek kompatibilitási hibák, minden játékosnak azonos hardver áll rendelkezésre, így multi is kiegyenlítettebb, és még pár velejárója van ennek

- a konzol lényegesen olcsóbb

- a konzol grafikája rosszabb


"gondolom azért PC-re jobbsk vannak sajna"


Mégis miért lennének jobb játékok rá? Nekem pl. a PS3 exkluzív játékok a kedvenceim, Uncharted, Infamous, God of War, Gran Turismo, Killzone, Heavy Rain, MGS4, stb.

Nem azt akarom mondani, hogy PS3-ra jobb játékok lennének, mert az relatív, de azt sem mondanám, hogy PC-re vannak jobb játékok.


Ha konzol mellett döntenél, akkor meg PS3 vs PS4 röviden:

- PS3-nál a konzol és a játékok is sokkal olcsóbbak

- több játék van rá

- ingyenes a multi

- ha előfizetsz PS+-ra, rengeteg nagyon jó ingyen játékot kapsz (ingyen, ha eltekintünk a havi ezres előfizetési díjtól)


PS4:

- ez a jövő, de jelenleg még nem nagy szám

- jobb a grafikája

- erősebb, gyorsabb, többet tud

- összességében mindenben jobb, de még nem igazán van rá játék, mert nagyon új.

2014. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!