Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik érné meg jobban az...

Melyik érné meg jobban az XBOX One vagy a Playstation 4?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek a döntésben.

2014. ápr. 5. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre semelyik sem. Én kivárom, amíg beindul az egész, rengeteg játék lesz, aztán fogok dönteni.

De ha mindenképp most akarsz venni, nézd meg, előző generációban milyen exkluzív játékok voltak (várhatóan jönnek majd a folytatások a mostaniakra is), és ez alapján dönts.

2014. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is még nem most akartam megvenni csak azt szerettem volna tudni melyiket válasszam.
2014. ápr. 5. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is majd olyan nyár közepe körül éri meg venni PS4-et.
2014. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gamersrác válasza:
Egyenlőre a ps4 a nyerő. Az üzletemberek több ps4-et vittek, mint ps3-at múltkor. 70 %-kal! Xbox one- ból pedig csak 30 %-kal vittek többet mint xbox 360-ból. De a Microsoft visszahozta az előnyét játékok eladásával. Vagyis: Ha népszerűbb és sok emberrel akarsz játszani akkor ps4-et. Ha pedig baromi sok játékot akarsz akkor xbox one. De ha más véleményed van, nem baj csak segíteni akartam.
2014. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!